תמר גלעדי | אדריכלית
(B.Arch)

רון אייל | אדריכל
(B.Arch)

גלעדי אייל אדריכלים

משרד גלעדי אייל אדריכלים נוסד בשנת 2010 על ידי תמר גלעדי ורון אייל אשר חברו זה לזה לאחר מספר שנים של עבודה, תחילה בנפרד ואח”כ ביחד במשרדי אדריכלים מהגדולים והמובילים בארץ. במהלך שנות פעילותו עסק צוות המשרד בתכנון מגוון פרויקטים הכולל: הכנת תכניות מפורטות, תכניות אב ותכניות מתאר ועבודות תכנון של שכונות ובתי מגורים, מבני ציבור וחינוך, משרדים, מרכזי מסחר, תיירות ומבני תעשייה. עם צוות המשרד נמנים כיום אדריכלים, הנדסאי אדריכלות וצוות מנהלה והוא נמצא בהתפתחות מתמדת.

מעת לעת המשרד משתף פעולה בפרויקטים גם עם משרדים אחרים. גודלו של המשרד בא להבטיח מחד, התמודדות עם פרויקטים מורכבים ורחבי היקף ומאידך, מבטיח ליווי צמוד ואישי של לקוחותינו, שהוא מאבני היסוד של תפיסת העבודה שלנו. עבודת המשרד מתאפיינת בשיתוף פעולה מלא וקשר בלתי אמצעי בין העובדים, המאפשרים למקסם את היכולות שאנו מביאים לתכנון ואת הבקרה ההדדית על תוצאותיו.

המשרד מעורב בעשרות פרויקטים בכל רחבי הארץ ומספק שירותים לגופים מוסדיים, רשויות, חברות מובילות במשק, יזמים ולקוחות פרטיים העושים שימוש בשירותינו באופן קבוע. למשרד התמחות בתכנון במגזר הכפרי – מושבים, קיבוצים, ישובים עירוניים בסביבה כפרית ומתחמי תיירות.

לצד העבודה במשרד, עוסקים השותפים בהוראת מקצוע האדריכלות, מתוך אהבה גדולה למקצוע ומחויבות למצוינות וחדשנות הן בעשיה היומיומית והן בדור העתיד.

אנו מאמינים בעבודת צוות ובדיאלוג אמיתי הן עם לקוחותינו והן עם צוות התכנון. בעבודתנו אנו משלבים חקירה, ניתוח ולמידה לצד פיתוח קונספטואלי ומפורט באמצעות תוכניות, תרשימים ומודלים דיגיטליים תלת מימדיים המאפשרים בחינה חוזרת ונשנית של התכנון.

אנו מאמינים כי כאדריכלים יש לנו אחריות רבה כלפי החברה והסביבה עבורם ובקרבם אנו מתכננים ומתוך כך אנו שוקדים על יצירת פרויקטים בהם יש מחוייבות עמוקה למשתמשים, לסביבה ובכלל זה לעקרונות הבניה הירוקה ויצירת סביבת חיים בת קיימא.